PUMPS SERVICE Ltd Sp. z o.o. - ogromny wybór pomp różnego typu
Grundfos Poland Pompy Leszno, olejowe, pionowe oraz poziome hidrostal pompy, Grundfoss Łódź pompy cyrkulacyjne, obiegowe, membranowe Galeria naszych prac czyli budowa automatyki przemysłowej pompa zanurzeniowa, danfoss Kontakt projektowanie układów sterowania, pompy wysokociśnieniowe, pompy śmigłowe
PUMPS SERVICE - Ogromny wachlarz pomp do wyboru
Firma

Firma PUMPS SERVICE Ltd zajmuje się produkcją kompletnych przepompowni ścieków z laminatu poliestrowo-szklanego i z polimerobetonu "pod klucz" oraz układów i urządzeń automatyki przemysłowej, związanych szczególnie z obsługą pomp, przepompowni i urządzeń towarzyszących.

Produkowane przez nas układy automatycznego sterowania wyposażone są w przemysłowe sterowniki mikroprocesorowe, odpowiednio oprogramowane do współpracy z hydrostatycznymi i pływakowymi czujnikami poziomu. Sterowniki sterujące pracą max. 4 pomp posiadają podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz programowalne przyciski, zapewniające komunikację ze sterownikiem.

Wykonujemy rozdzielnice zasilająco-sterujące dla pompowni, typowe i nietypowe, wyposażone, w zależności od wymagań użytkownika i uwarunkowań technologicznych, w układy łagodnego startu i zatrzymania tzw. softstartery oraz w przetwornice częstotliwości, zapewniające bezstopniową regulację wydajności przepływu. Ujęcia wody pitnej wyposażamy w pompy głębinowe z falownikową regulacją wydatku, zapewniającą stałe ciśnienie wody w sieci wodociągowej niezależnie od rozbioru. Wykonujemy kompletne projekty techniczne budowlane w zakresie technologii i automatyki, łącznie z doborem pomp do pompowni. Wszystkie układy automatyki są zaprojektowane, wykonane i, na życzenie zleceniodawcy, uruchamiane na obiekcie.

Oferujemy również pompy dozujące jako system dowadniający


Standardowy zakres prac przy uruchomieniu pompowni jest następujący:

Na wykonane przez naszą firmę urządzenia techniczne udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Firma PUMPS SERVICE Ltd świadczy autoryzowane usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie naprawy pomp następujących producentów:

Wykonujemy również pogwarancyjne naprawy układów automatyki, pomp i pompowni innych producentów. Podczas 20-letniej działalności wykonaliśmy i uruchomiliśmy ponad 650 pompowni na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę.

Z poważaniem
Dyrektor PUMPS SERVICE Ltd
mgr inż. Krzysztof Szemberg

PUMPS SERVICE Ltd Sp. z o.o.
93- 138 Łódź
ul. Siedlecka 42
Tel./fax. 42 684 49 61
Tel. 42 684 59 34
e-mail: info@pumps-service.pl
..............................................
mgr inż. Krzysztof Szemberg
Dyrektor
tel./fax. 42 684 49 61
e-mail:
krzysztofsz@pumps-service.pl
..............................................
mgr inż. Mirosław Nagocki
Kierownik pracowni
tel./fax. 42 683 03 25
e-mail:
mnagocki@pumps-service.pl


Strona główna .. Firma .. Oferta .. Galeria .. Referencje .. KontaktHosting OSI Go3.pl