Firma PUMPS SERVICE Ltd zajmuje się produkcją kompletnych przepompowni ścieków z polimerobetonu „pod klucz” oraz układów i urządzeń automatyki przemysłowej, związanych szczególnie z obsługą pomp, przepompowni i urządzeń towarzyszących.

Produkowane przez nas układy automatycznego sterowania wyposażone są w przemysłowe sterowniki mikroprocesorowe, odpowiednio oprogramowane do współpracy z hydrostatycznymi i pływakowymi czujnikami poziomu. Sterowniki sterujące pracą max. 4 pomp posiadają podświetlany wyświetlacz
ciekłokrystaliczny oraz programowalne przyciski, co zapewnia wygodną komunikację ze sterownikiem, ułatwia obserwowanie stanu pracy pompowni i umożliwia szybkie diagnozowanie przyczyn stanów awaryjnych.

Wykonujemy rozdzielnice zasilająco-sterujące dla pompowni, typowe i nietypowe, wyposażone, w zależności od wymagań użytkownika i uwarunkowań technologicznych, w układy łagodnego startu i zatrzymania tzw. softstartery oraz w przetwornice częstotliwości, zapewniające bezstopniową regulację wydajności przepływu. Ujęcia wody pitnej wyposażamy w pompy głębinowe z falownikową regulacją wydatku, zapewniającą stałe ciśnienie wody w sieci wodociągowej niezależnie od rozbioru. Wykonujemy kompletne projekty techniczne w zakresie technologii i automatyki, łącznie z doborem pomp do pompowni. Wszystkie układy automatyki są zaprojektowane, wykonane i, na życzenie zleceniodawcy, uruchamiane na obiekcie.

Wykonujemy również pogwarancyjne naprawy układów automatyki, pomp i pompowni innych producentów. Podczas 20-letniej działalności wykonaliśmy i uruchomiliśmy ponad 650 pompowni na terenie całego kraju.

Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę.

Close Menu